kartki imieninowe

Kartki imieninowe – DARMOWE SZABLONY

Kartki imieninowe, choć są często pomijane w codziennym zabieganym życia, to jednak stanowią ważny element naszej tradycji. Nie tylko są ozdobnymi kawałkami papieru, ale są wyrazem pamięci i uczuć, które chcemy przekazać solenizantowi. W dobie cyfryzacji, tradycyjne kartki imieninowe mają nowe znaczenie, ponieważ stały się symbolem nostalgii. To świadomy wybór dla tych, którzy pragną wnieść odrobinę ciepła do składanych życzeń. W tym artykule dajemy Wam kilka darmowych szablonów kartek, z których możecie stworzyć idealną kartkę.

Kartki imieninowe – kolorowanki do druku

Przygotowałam dla Was trzy propozycje kartek do pokolorowania przez dzieci. To wyjątkowy rodzaj kartki bo stworzony przez małe rączki dziecka. Taka kartka z pewnością nie wyląduje w koszu bo będzie w niej widoczny włożony trud i staranie małego człowieka. Zdecydowanie to numer jeden w robieniu ręcznych kartek!

kartka z okazji imienin do kolorowania dla dzieci
kartki imieninowe bukiet kwiatów dla dzieci do malowania
kartka imieninowa babeczka do kolorowania

GOTOWE WZORY – Kartki na imieniny z życzeniami

Poniżej przygotowałam dla Was kilka gotowych już wzorów, które wystarczy wydrukować na sztywnym papierze. Kartki mają gotowe życzenia, wystarczy się tylko podpisać lub dołożyć coś od serca wg własnego pomysłu. Warto wybrać ładny papier, który bez problemu dostaniecie w sklepach papierniczych. Obecnie jest duży wybór bardzo eleganckich kartek papieru do druku, które dodadzą ekskluzywności wydrukom.

kartki imieninowe  z życzeniami do druku
darmowy wzór kartka imieninowa z życzeniami
kartki imieninowe do druku darmowy szablon z gotowymi życzeniami

Jeśli lubisz tworzyć to z pewnością zaciekawi Cię artykuł Jak zrobić kotylion?