darmowa kartka na dzień mamy

Kartki na Dzień Mamy. Kartki i laurki do pobrania za DARMO

Kartki na Dzień Mamy robione przez dzieci są jak małe skarby przepełnione miłością i kreatywnością. To nie tylko kawałki zwykłego papieru pokryte często niezdarnie farbami i klejem. To wyrazy czułości i wdzięczności, które sprawiają, że serca matek rosną jeszcze bardziej. To niby drobny gest, ale z pewnością wywołuje ogromny uśmiech na twarzy.

Dzień Matki to czas, kiedy wszyscy skupiamy się na docenieniu i celebrowaniu ważnej roli matek. Jest to okazja, aby wyrazić wdzięczność i miłość, których zazwyczaj na co dzień mamom nie brakuje od ich pociech. To idealny moment, aby uczyć dzieci okazywać swoją miłość i szacunek do drugiego człowieka poprzez drobne gesty i upominki.

Kartki życzenia na dzień mamy

P-Zapraszamy do pobrania naszego darmowego szablonu kartki na Dzień Matki! Ten uroczy szablon jest idealny dla wszystkich dzieci, które chcą wyrazić swoją miłość i wdzięczność w niepowtarzalny sposób. Szablon zawiera kolorowe i zabawne wzory, które można łatwo wydrukować i ozdobić własnymi rysunkami, wierszami lub wiadomościami. Utwórz niezapomnianą kartkę, która sprawi uśmiech na twarzy Twojej mamy i będzie trwałą pamiątką tego wyjątkowego dnia! Aby pobrać szablon, wystarczy kliknąć poniższy link.

Kartka na dzień mamy do pobrania

Kartki na dzień mamy ręcznie robione łatwe

Szablony kartek dostosowane są do formatu A4. Laurki można wydrukować na zwykłym papierze, ale jeśli chodzi o karty rozkładane, można użyć papier o większej gramaturze. Ważne jest, aby wydrukowana kartka była sztywna, a laurka z cienkiego papieru nie będzie już tak efektowna.

kartka na dzień mamy do kolorowania do druku

Kartki na dzień mamy ręcznie robione – do kolorowania

Kartkę można pokolorować kredkami lub farbami. Jeśli wydrukujesz laurki na sztywnym papierze jak najbardziej możesz malować ją farbkami czy mazakami. Warto też pokusić się o inne techniki wykończenia kartki i wykleić ją wycinanką lub plasteliną. Warto wykończyć pracę plastyczną wcześniej przygotowanymi kwiatami z papieru. W tym artykule znajdziesz kwiaty z papieru i różne sposoby ich wykonania.

laurka na dzień mamy przedszkole

Kartka na dzień mamy DIY

Kto by nie chciał uroczego portretu stworzonego przez swoją pociechę?! Poniższe laurki są świetną alternatywą aby jeszcze bardziej dziecko mogło wykazać się twórczo. Dzieci widzą świat w swój własny, indywidualny sposób, dlatego warto aby stworzyć laurkę z portretem swojego rodzica. Taka praca może być niezapomnianą pamiątką na lata.

kartka na dzień matki zrób to sam